BASIN ODASI

Haberler, Reklam Filmleri, Basın Bültenleri
Tübitak Araştırmasında Bağlar Gazoz Sıfır Alkol Oranıyla Güven Tazeledi

21/Temmuz/2014

Meşrubat tüketiminin arttığı Ramazan'da şok bir gelişme yaşandı. Tüketiciler Birliği, piyasadaki 10 farklı gazoz markasına ait numuneleri TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi'nde inceletti. Analiz sonucunda bütün gazozlarda litre başına 1,56 ile 0,20 gram

Ülkece Meşrubatı Ne Kadar Çok Sevdiğimizi Gösteren 33 Yerel Gazoz

27/Mayıs/2014

Bağlar Gazoz Sektörel Haber Programında

9/Nisan//2014

Bağlar Gazoz Dünya'ya Göz Kırpıyor

21/Haziran/2013

Safranbolu'ya özgü bir tat olarak 1936 yılından bu yana üretilen Bağlar Gazoz, bu yıl seri üretime geçti. Firma, önümüzdeki dönemde Türkiye genelinde ve yurtdışında yaygınlık kazanmayı hedefliyor.

Anadolu gazozları İstanbul'a geldi

11/Kasım/2011

Gazozlar arasında yok yok. Ankara'dan Mersin, Adana'dan Bade, Safranbolu'dan Bağlar, Bodrum'dan Bozdağ, Bodrum'dan Bodrum, Salihli'den Bozdağ, Urfa'dan Çiriş, Yudum, Elit, Akhisar'dan Dört Mevsim, Malatya'dan Kayısı Kola Adapazarı'ndan Neşe, Niğde'den Niğde, Kırşehir'den Özbağ, Ordu'dan Ufuk, Bursa'dan Uludağ, Denizli'den Zafer, Adana'dan Zaman gazozları Avam Kahvesi'nde satılıyor.

Bağlar Meşrubat Türkiye ve dünya pazarında iddialı

24/Kasım/2012

SAFRANBOLU - İlk başladığı zamanlarda 'Yeşil Bağlar' adıyla tanınan sonradan kalite belgesi alan ve marka tescili yaptırılan Bağlar Gazozu, meyveli, kolalı ve sade çeşitleri ile yapımında şeker dışında katkı maddesi kullanılmayan aroması ile Türkiye pazarında tutunmayı amaçlıyor. Adını, üretime başladığı Bağlar semtinden alan Bağlar Gazozu, günümüze dek özel dokusunu koruyarak gelen Osmanlı dönemi evleri ile ünlü Safranbolu ile özdeşleşmiş durumda. Bağlar Meşrubat San. ve Tic. AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Ayen, Bağlar Gazozu'nun tescilli bir marka olduğunu, ISO 9001 kalitesi ile doğrudan tüketiciye ulaştırıldığını belirterek, "Bağlar Gazoz Fabrikası yaklaşık 75 yıldır Safranbolu'da aile şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Bizler ürünümüzü diğer markalar gibi ucuz olarak marketlere sunmadık. Çünkü biz hiçbir zaman içemediğimiz bir gazoz üretmeyi istemedik. Önce çocuklarımız içti ve bizler de tattık. Sonra halkımıza sunduk. Meyveli, kolalı ve sade çeşitlerimizle üretim yapıyoruz" diye konuştu.

Tüm Hakları Saklıdır.